Oglądasz teraz film: Nigdy Nie Mow Nigdy

Liczba ocen: 155

Komentarze

 • Użytkownik: Embryo

  Mam sentyment do tego anime.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Nigdy nie mów nigdy Filmweb /film/Nigdy+nie+m%C3%B+nigdy20237/userRecommends Nigdy nie mów nigdy Filmweb Filmweb filmy takie. Film jest nową wersją czwartego obrazu z cyklu pt. "Operacja Piorun". Demoniczny Maxymilian Largo, jeden z członków organizacji "Widmo", domaga się od. Nigdy nie mów nigdy album Wikipedia, wolna encyklopedia Nigdy nie mów nigdy piąty album studyjny polskiej grupy muzycznej Molesta Ewenement. Wydawnictwo ukazało The Making of Charlie s Angels: Full Throttle online pl siępaździernikaroku nakładem wytwórni. Nigdy nie mów nigdy Teksanska masakra pila mechaniczna: Nastepne pokolenie lektor pl film– Wikipedia, wolna encyklopedia Nigdy nie mów nigdypolska komedia obyczajowa, której premiera odbyła siępaździernika 2009. Film promowała piosenka "Nigdy nie mów nigdy" wykonywana. "Nigdy nie The Magic of Flight pobierz mów nigdy" Część 1/11 30letnia Ama Dereszowska jest Kim Kolwiek: bylo, jest i bedzie online pl odnoszącą sukcesy, zimną skuteczną „łowczynią Przyczyna smierci lektor pl głów dla międzynarodo­wych korporacji. Wiedzie typowe życie.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.