Oglądasz teraz film: Nigdy Wiecej

Liczba ocen: 83

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Film Nigdy więcej / Mou han fou wut online PL Filmy Hua Yang za darmo Online. Slim ciężko pracującej młodej kobiecie wydaje się, że natrafiła na mężczyznę swojego życia. Mitch jest przemiłym bogatym właścicielem firmy budowlanej. Szczepanik Nigdy więcej tekst piosenki. Tekst piosenki Po deszczu przychodzi slonce online pl Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem Sombre lektor pl Nigdy więcej nie mów do mnie, że nie kochasz Nigdy więcej nie zatruwaj słów goryczą Draka nigdy więcej Świąt! Gry Online Codziennie. Pamiętacie sympatycznego pająka z gry Draka? Znów wybrał się na polowanie na ludzi, mimo że Twist of Fate filmy online nienawidzi zimowego okresu świątecznego. Pomóż mu przemienić jak... Dakon Dor I Klony Nigdy Wiecej Go Nie Kupie Kotły. Stronaz Dakon Dor I Klony Nigdy Wiecej Go Nie Kupie napisał w Kotły zasypowe Pozdrawiam Jestem szczesliwym inaczej posiadaczem kotla Dakon DORjuz... Nigdy więcej / Enough Mąż Slim J. Lopez ojciec jej córeczki, okazuje się łajdakiem krańcowo inną osobą niż wydawał się jej przed ślubem. Maltretowana przez niego Slim.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.