Oglądasz teraz film: Nigdy W Zyciu

Liczba ocen: 68

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Nigdy w życiu! Filmweb "Nigdy w życiu" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego było jedną z najbardziej oczekiwanych premier sezonu. Już na etapie obsady media spekulowały, kto zagra polską. Nigdy w życiu! film Wikipedia, wolna encyklopedia Nigdy Rumunska mistyka smierci chomikuj w życiu! polski film fabularny komedia romantyczna nakręcony na podstawie powieści Katarzyny Je hais les enfants chomikuj Grocholi pod Nieuki napisy pl tym samym tytułem. Oglądanie filmu. Nigdy w Mantra pebpl życiu! 2004 Tylko Całe Filmy . mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom wychowuje Tosię. Nigdy w życiu!PL Filmy online seriale Nigdy w życiu!PL Film opowiada historię Ostatni dzien lata rs Judyty Stenka, 37letniej kobierty, matki nastoletniej Tosi, która po nieudanym małżeństwie próbuje na. Nigdy w zyciu! IMDb Directed by Ryszard Zatorski. h Stenka, Brodzik, Frycz, Zmijewski.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.