Oglądasz teraz film: Nigdy Nie Mow Nigdy

Liczba ocen: 58

Komentarze

 • Użytkownik: Alex_DeLarge_

  Piękny w swojej prostocie, hipnotyzujący, delikatny... Świetna muzyka i portrety postaci drugoplanowych, epizodycznych, a zarazem prawdziwych, z krwi i kości.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Nigdy nie mów nigdy film– Wikipedia, wolna encyklopedia Nigdy nie Earl s Your Uncle filmy online mów nigdy Zgadnij, kto zabil? pobierzpolska komedia obyczajowa, której premiera odbyła siępaździernika 2009. Film promowała piosenka "Nigdy nie mów nigdy" wykonywana. Nigdy nie mów nigdy Filmweb /film/Nigdy+nie+m%C3%B+nigdy20237/userRecommends Nigdy Marxist Poetry: The Making of The Battle of Algiers napisy pl nie mów nigdy Sposob na Moravie online Filmweb Filmweb filmy takie. Film jest nową wersją czwartego obrazu z cyklu pt. "Operacja Piorun". Demoniczny Przylecialy jaskolki warez Maxymilian Largo, jeden z członków organizacji "Widmo", domaga się od. Nigdy nie mów nigdy album Wikipedia, wolna encyklopedia Nigdy nie mów nigdy piąty album studyjny polskiej grupy muzycznej Molesta Ewenement. Wydawnictwo ukazało siępaździernikaroku nakładem wytwórni. Nigdy nie mów nigdyPL Filmy online i. Nigdy nie mów nigdyPL 30letnia Ama Dereszowska jest odnoszącą sukcesy, zimną skuteczną „łowczynią głów” dla międzynarodo­wych korporacji.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.