Oglądasz teraz film: Niewierna

Liczba ocen: 119

Komentarze

 • Użytkownik: kejtlin

  i have mystical visions and cosmic vibrations

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Niewierna / PL Filmy. Niewierna / PL Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Niewierna / PL Filmy. Niewierna / PL Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Niewierna The FP online / Unfaithful online[Lektor PL] Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia w artystycznej. Niewierna / PL Nie placz Germaine pobierz Filmy. Niewierna Poduszka powietrzna filmy online / PL Film online Filmy online, za darmo, Winnie the Pooh Spookable Pooh za darmo najnowsze filmy Ona, czyli ja online pl premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Niewierni online[Napisy PL] Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości zdradzie, na którą wzorem "Zakochanego Paryża" "Zakochanego Nowego Jorku" składa się szereg niecodziennych.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.