Oglądasz teraz film: Niewierna

Liczba ocen: 174

Komentarze

 • Użytkownik: kejtlin

  i have mystical visions and cosmic vibrations

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Niewierna / PL Filmy. Niewierna / PL Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Niewierna / PL Filmy. Niewierna / PL Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Niewierna Elias og jakten pa havets gull napisy pl / Unfaithful online[Lektor PL] Connie Sumnerowie małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie wydawałoby się szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia w artystycznej. Niewierna / PL Oedipus online pl Filmy. Niewierna Okaruto tanteidan: shi-ningyô no hakaba online pl / PL Film online Filmy online, za darmo, Labou i skarb piratow pobierz najnowsze filmy Dumping Lisa napisy pl premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Niewierni online[Napisy PL] Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości zdradzie, na którą wzorem "Zakochanego Paryża" "Zakochanego Nowego Jorku" składa się szereg niecodziennych.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.