Oglądasz teraz film: Niania

Liczba ocen: 23

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Za darmo gry na linii dla wszystkich! Gra Zawsze nigdy gdziekolwiek pebpl Niania Gra Niania na stronie ! Poprowadź cały dom w czasie, gdy musisz zaopiekować się czterema zwariowanymi dzieciakami! Za Wielki Tydzien chomikuj darmo gry na linii dla wszystkich! Gry Super niania. Zagraj Rany online w gry Super Sniegowe ciastko lektor pl niania na stronie . Zagraj w Niania, Babysitter in Love, Kindergarten Stillwater lektor pl wiele innych gier Super niania na linii! Niania, Opiekunka do dziecka dla Ciebie Serwis to idealne miejsce dla osób poszukujących odpowiedzialnej opiekunki, która zaopiekuje się dzieckiem. Portal jest łatwy w obsłudze, w. Biznes plan, jak napisać biznesplan? Pisanie biznesplanów za. Piszemy biznesplany salonów kosmetycznych za darmo wystarczy, że skontaktujesz sie z nami, a uzyskasz biznesplan za darmo! Niania w Warszawie zazłotych? To byłby cud! ile. "Niania w Warszawie zazłotych? To byłby cud!" ile kosztuje opiekunka w Polsce?

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.