Oglądasz teraz film: Nasza niania jest agentem

Liczba ocen: 66

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Nasza niania jest Mow do mnie za darmo agentem Filmweb /film/Nasza+niania+jest+agentem20961/userRecommends Nasza niania jest agentem / The Spy Next Door online... Nasza niania jest agentem[Lektor PL] The Spy Next Door Serwis społecznościowy platforma komunikacji dla. Serwis społecznościowy umożliwia kontakt z przyjaciółmi znajomymi online. Dostępne Rock Ba-Casba online narzędzia to . poczta, mikroblog, The Invincible Iron Man pobierz grupy Ge & Zeta napisy pl zainteresowań, forum. Życie jest piękne / Vita è bella, La online[Lektor. Komedia, Everyone s Child pebpl której głównym tematem jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta w Toskanii, zakłada rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy. Nasz Wieluń Pl Bo kocham to miasto. Wieluń Aktualności Praca Ogłoszenia Firmy z Wielunia okolic. portal wieluński ver.3.0 beta. Testujemy wersję beta portalu.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.