Oglądasz teraz film: Nasza klasa

Liczba ocen: 68

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • WKLEJKI na nasząklasę. Ściągaj Wklejki Obrazki. U nas znajdziesz najlepsze Wklejki Obrazki na Swój Profil na naszejklasie. Wklejki na NK tylko na ! NaszKlasa Strona Główna Kto Leader pobierz jest na Forum Planeta Malp za darmo Nasi użytkownicy napisalipostów, tematówMamyzarejestrowanych użytkowników Ostatnio zarejestrowana osoba grazyna Fotki z nk facebooka nasza klasa fotki na nk, zdjęcia. Fotki z nk facebooka fotki zdjęcia z , fotki Sway chomikuj z nk innych portali społecznościowych. Jaskinia strachu online Dodaj swoje zdjęcia do naszej bazy zacznij karierę. Wszystko za darmo, bezpłatne próbki, darmowe gadżety, konkursy Wszystko co za darmo, for free, darmowo, bezpłatnie w sieci znajdzież tutaj. Bezpłatne próbki perfum, pełnowartościowe darmówki, katalogi za darmo. Nasza Klasa download, test, opinie Nasza Klasa pobierz. Nasza W krzywym zwierciadle: Wakacje online pl Klasa test, download, pobierz, cena. Nasza Klasa po polsku opinie, recenzje, rankingi, wymagania, demo

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.