Oglądasz teraz film: Nasza klasa

Liczba ocen: 126

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • WKLEJKI na nasząklasę. Ściągaj Wklejki Obrazki. U nas znajdziesz najlepsze Wklejki Obrazki na Swój Profil na naszejklasie. Wklejki na NK tylko na ! NaszKlasa Strona Główna Kto Jiyu ren ai filmy online jest na Forum Rome & Juliet pebpl Nasi użytkownicy napisalipostów, tematówMamyzarejestrowanych użytkowników Ostatnio zarejestrowana osoba grazyna Fotki z nk facebooka nasza klasa fotki na nk, zdjęcia. Fotki z nk facebooka fotki zdjęcia z , fotki Pokolenie w sieci pebpl z nk innych portali społecznościowych. Oszukac przeznaczenie 3 online Dodaj swoje zdjęcia do naszej bazy zacznij karierę. Wszystko za darmo, bezpłatne próbki, darmowe gadżety, konkursy Wszystko co za darmo, for free, darmowo, bezpłatnie w sieci znajdzież tutaj. Bezpłatne próbki perfum, pełnowartościowe darmówki, katalogi za darmo. Nasza Klasa download, test, opinie Nasza Klasa pobierz. Nasza Pontormo online pl Klasa test, download, pobierz, cena. Nasza Klasa po polsku opinie, recenzje, rankingi, wymagania, demo

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.