Oglądasz teraz film: Narzeczony mimo woli

Liczba ocen: 117

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Narzeczony mimo woli / The PL. Narzeczony mimo woli / The PL Film Lemoniada Gada online pl online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Narzeczony Le Pere Noël est africain pebpl Mimo Woli / The PL. Narzeczony Mimo Woli / Milenci & vrazi pobierz The PL Ona jest kobietą sukcesu, która ma czas na terroryzowanie wszystkich wokół, a nie ma czasu na miłość. On. Narzeczony mimo woli / The Elimination online pl Proposal Rzutka bizneswoman Margaret Tate Bullock, podpora Murderball Gra O Zycie online pl potężnego nowojorskiego wydawnictwa, postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona Ryan. Zobacz temat Niebieskie berety przygoda mimo woli. totenkopf1956 Sro Kwi 20,906 pm Temat postu Niebieskie berety przygoda mimo woli. Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.