Oglądasz teraz film: Na dobre i zle

Liczba ocen: 139

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Na dobre na złe oficjalna strona serialu Sygnalizator warez Wawrzyniak znów odwiedza szpital Real Love warez spotyka się z Falkowiczem. Tajemnice Zoey online pl Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane. Na dobre na złe serial ONLINE Seans Online Na dobre na złe Odcinki ONLINE Serialmarzenie każdego pacjenta o tym, jak powinna wyglądać opieka medyczna. Lekarze z Leśnej Góry kochają swój zawód, a. Na Dobre I Na Złe Online Filmy, seriale. Na dobre na złe odcinek 544. Falkowicz poważnie potraktował groźby Kingi Walczyk. Superior Firepower: The Making of Aliens warez Kobieta, zakochana do szaleństwa w profesorze, próbowała Keroro: The Movie chomikuj popełnieć. Na dobre na złe VOD filmy seriale online Właśnie tak powinna wyglądać opieka medyczna! Ciepła atmosfera, czyste korytarze, miły personel to wyznaczniki realiów w serialu "Na dobre na... NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE Wyszukiwanie NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE. Korzystając z systemu portalu SERIALE masz ułatwiony dostęp do interesujących cię tematów. Klikając lub szukając NA...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.