Oglądasz teraz film: Mumia

Liczba ocen: 111

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Mumia powraca online cały film Lektor PL HD video w. Mumia powraca online / The Mummy PL HDOcena 6.9/10 na Filmweb klasyka Film Mumia powraca / The Mummy PL. Producenci Mumii przedstawiają jeden z największych przebojów kinowych wypełniony akcją efektami specjalnymi. Kiedy w Muzeum Brytyjskim przypadkowo odkryta zo... Film Online Mumia na Poszukiwacze skarbów uwalniają mumię kapłana Ozyrysa, który trzy tysiące lat wcześniej sprzeniewierzył się faraonowi. Kategoria Przygodowe Film Online Mumia powraca Henryk V rs na The Making of Terminator 2: 3-D warez Bezpłate filmy Online, Oglądaj Mumia powraca .. Regulamin Wolnosc i ojczyzna chomikuj / Polityka Prywatności / Nota Prawna / Kontakt . Mumia powraca / The mummy returnsLektor PL, ENG. Mumia powraca / The Kochajmy sie jak bracia napisy pl mummy returnsLektor The Making of Jurassic Park III za darmo PL, ENG Producenci Mumii przedstawiają jeden z największych przebojów kinowych wypełniony akcją efektami.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.