Oglądasz teraz film: Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Liczba ocen: 104

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Mumia Grobowiec Cesarza Smoka Filmweb Wielki przebój kinowy "Mumia" doczekał się trzeciej Kolor magii chomikuj odsłony. Tym razem los I Was a Teenage Strangler online do spółki ze scenarzystami rzuca Doo Yeo-ja warez głównych bohaterów do Azji.. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka Wikipedia, wolna encyklopedia Mumia Grobowiec Cesarza Smoka ang. The Mummy Tomb of the Dragon Emperor film produkcji kanadyjsko niemiecko amerykańskiej z 2008, w reżyserii Roba Cohena . Mumia Grobowiec Cesarza Smoka / The Mummy Tomb of the Dragon. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka / The Mummy The Last Guy on Earth lektor pl Tomb of the Dragon Sang froid online PL Wielki przebój kinowy Mumia doczekał się trzeciej odsłony. Tym razem los. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka / The Mummy Tomb of the Dragon. Wielki przebój kinowy "Mumia" doczekał się trzeciej odsłony. Tym razem los do spółki ze scenarzystami rzuca głównych bohaterów do Azji. Brendan Fraser. MUMIAGROBOWIEC CESARZA SMOKA OFICJALNY ZWIASUN / ZOBACZ TEN FILM I WIELE INNYCH W CAŁOŚCI POD TYM ADRESEM

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.