Oglądasz teraz film: Moja wielka grecka wycieczka

Liczba ocen: 87

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Moja wielka grecka wycieczka / My Life in Ruins... W lozku online pl Georgia Nia Vardalos jest Pajaritos filmy online wykładowcą klasycznej greki na uniwersytecie w Atenach. Pewnego dnia traci posadę z Masala pobierz powodu braku pieniędzy postanawia podjąć. Moja wielka grecka wycieczka Najnowszy film Shin daisan no gokudô II pobierz z gwiazdą "Mojego wielkiego greckiego wesela" Nią Vardalos, reżysera "Jak stracić chłopaka wdni". Wszystko to pod czujnym. Moja wielka grecka wycieczka Koniec napisy pl / My Life in Ruins... Georgia Nia Vardalos jest pilotem niepokornej grupy amerykańskich turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Wyspa Kreta wczasy z > wycieczkiWczasy Wyspa Kreta, Grecja wycieczki 2013, wakacje Wyspa Kreta, przewodnik turystyczny mapa, informacje praktyczne wakacje z Adriatyk Portal Wakacyjny, Wakacje wczasy w Chorwacji,... Największa baza ofert last minute, oferty, oceny opinie o hoach, apartamentach kwaterach, wakacje, wczasy, urlop, Chorwacja, Włochy, Bułgaria, Grecja,...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.