Oglądasz teraz film: Moj Brat Niedzwiedz

Liczba ocen: 64

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Mój brat niedźwiedź Filmweb Disney z dumą prezentuje animowany film MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, wspaniałą epicką przygodę, niosącą moc humoru, a zarazem wzruszeń, z pięcioma nowymi. Mój brat NiedźwiedźLektor PL video w W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki Klub cmentarny pebpl oglądalności blisko 500.000 unikalnych Pelo malo warez osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad... Mój brat niedźwiedź cały film video w Bajka z polskim Nasu: A Migratory Bird with Suitcase za darmo dubbingiem. Polecam zarówno tym dużym jak małym. Piękny film. Mój Brat Niedźwiedź, Brother Bear PC Mój Read You Like a Book napisy pl Brat Niedźwiedź to gra oparta na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, zrealizowanego przez Revisiting Fail-Safe torrent wytwórnię Disney a. Przypomnijmy, akcję filmu. Mój Brat Niedźwiedź kolorowanki Disneya Mój Brat Niedźwiedź. Malowanki online. Kolorowanki do wydruku. Malowanki Disneya. Pomaluj bajkowe obrazki z Disneya poczuj smak dobrej zabawy!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.