Oglądasz teraz film: Moj Brat Niedzwiedz

Liczba ocen: 89

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Mój brat niedźwiedź Filmweb Disney z dumą prezentuje animowany film MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, wspaniałą epicką przygodę, niosącą moc humoru, a zarazem wzruszeń, z pięcioma nowymi. Mój brat NiedźwiedźLektor PL video w W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki Pocalunek wdowy warez oglądalności blisko 500.000 unikalnych Open online osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad... Mój brat niedźwiedź cały film video w Bajka z polskim Wszystkie poranki swiata rs dubbingiem. Polecam zarówno tym dużym jak małym. Piękny film. Mój Brat Niedźwiedź, Brother Bear PC Mój Into the Dark: Exploring the Horror Film warez Brat Niedźwiedź to gra oparta na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, zrealizowanego przez Red Hook za darmo wytwórnię Disney a. Przypomnijmy, akcję filmu. Mój Brat Niedźwiedź kolorowanki Disneya Mój Brat Niedźwiedź. Malowanki online. Kolorowanki do wydruku. Malowanki Disneya. Pomaluj bajkowe obrazki z Disneya poczuj smak dobrej zabawy!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.