Oglądasz teraz film: Mission: Impossible 2

Liczba ocen: 55

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Mission Impossible Official Site Official site for Mission Impossible Ghost Long zai bian yuan online pl Protocol, starring Tom Cruise. On Bluray™ & DVD Own it Now Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Nowe filmy online za darmo Kino Pecetowiec Darmowe filmy. Zabojcze tornado pobierz Najnowsze filmy online. Znajdziesz tutaj nowości filmowe na bezpłatnych odtwarzaczach bez limitów. Co dzień nowe seriale online oraz darmowe filmy. Oglądaj z. Mission PL Filmy. Mission PL New York to Malibu pebpl Film akcji oparty Magic Mike chomikuj na scenariuszu szpiegowskim z przełomu latipod tym samym tytułem., który bił rekordy oglądalności. Mission Impossible Ghost Goraczka sobotniego popoludnia torrent PL. Mission Impossible Ghost PL, Napisy PL żony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.