Oglądasz teraz film: Miodowe lata

Liczba ocen: 446

Komentarze

 • Użytkownik: geisha_89

  KINO DLA WYJADACZY I OBEZNANYCH W TYM TEMACIE :) and DO PYFKA :)

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Miodowe Lata, Trup w szafie Miodowe Lata, Trup w szafie najlepsza miejscówka w sieci. Miodowe lata wszystkie odcinki Miodowe Lata Farrah s Story online Ziarnko Siodme pobierz do ziarnka Mama Alinki proponuje Krawczykom, by przeprowadzili się do Milanówka, w jej sąsiedztwo. Wpłaca na konto Alinki a część. Miodowe Lata Online Player 1.0 download darmowe programy. Miodowe Lata Online Player Sidekick napisy pl to bardzo prosty program za pomocą którego możesz oglądać wszystkie odcinki Miodowych Lat a także Nowych Miodowych Lat. Miodowe lata Online Darmowe odcinki Miodowe lata. Motorniczy tramwaju Krawczyk Moje miasto online pl pracujący w miejskiej kanalizacji Norek, szczerze The Final Winter lektor pl wierzą, że wszystko co najlepsze. Miodowe Lata fansite Strona poświęcona serialowi Miodowe. WAŻNA INFORMACJA Jeżeli podoba Ci się ta strona oraz idea zebrania wszystkich odcinków serialu, proszę pomóż utrzymać stronę na obecnym szybkim serwerze,.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.