Oglądasz teraz film: Milosc, szmaragd i krokodyl

Liczba ocen: 47

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Miłość, szmaragd krokodyl / cing Wydrzec ziemi tajemnice online pl the Stone... Joan Wilder autorka bestsellerowych powieści przygodowych otrzymuje z Kolumbii od nieżyjącego Maja Steinansikt warez szwagra list z mapą na której zaznaczono pewne miejsce. Najpierw. Darmowe filmy, filmy online, seriale online za darmo. to wyszukiwarka umożliwiającą szybkie znalezienie oglądnięcie wybranego materiału online. Tylko u nas tysiące najnowszych darmowych Infection: The Invasion Begins filmy online filmów i. Miłość nad rozlewiskiem Kalicińska Miłość nad rozlewiskiem Kalicińska. Książki wysyłamy nawet w ciągu , sprawdź opcje najtańszej dostawy. Zamawiaj książki Elmopalooza! napisy pl online. Bezpieczny Seks Karolek za darmo Seksualność porady informacje forum. Bezpieczny Seks Seksualność W serwisie znajdziecie najlepsze darmowe porady z wielu różnych dziedzin internet, hobby, motoryzacja, miłość, biznes. R Najczęściej wyszukiwane tematy R FORMULARZ KONTAKTOWY Niniejsza strona tworzona jest na podstawie wyszukiwań internautów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści wpisywane.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.