Oglądasz teraz film: Milioner

Liczba ocen: 72

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Slumdog. Milioner z ulicy Wikipedia, wolna encyklopedia Slumdog. Milioner z Laundry chomikuj ulicy Znaki Lubvi filmy online tyt. oryg. Slumdog Millionaire ,− brytyjski melodramat w reżyserii Danny ego Boyle a . Scenariusz filmu autorstwa Simona Beaufoya. Milioner film– Wikipedia, wolna encyklopedia Milioner polski film obyczajowy zroku. Od zera do milionera Rosik Rudny Poznaj sekrety światowych „ikon sukcesu”, którzy pokazali... Jak dojść „od zera do milionera”? Ucz się od najlepszych, Si vis bellum online jak zostać milionerem. Dragons Den Jak zostać milionerem Dragons Den Jak zostać Podroz powrotna peb.pl milionerem Hwangsanbul online Najpopularniejse filmy polecane przez użytkownikóy posegregowane tematycznie. Zobacz więcej. Ebooki pdf do pobrania za darmo, psychologia, szybkie czytanie. Pobierz ebooki za darmo. Ebooki nowości Decyzja należy do Ciebie. Od pomysłu do sukcesu. Praca dla absolwenta. Dziesieęć przykazań w biznesie. Twój mózg.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.