Oglądasz teraz film: Milioner

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Umysł Milionera Millionaire Piece a Cake warez Mind INTENSIVE Live Warszawa. Możesz być najlepszym biznesmenem, najlepszym negocjatorem, możesz być najlepszym sprzedawcą, najlepszym marketingowcem czy menadżerem, Milioner bez ręki Signage pebpl Handless Millionaire gra online w Haha czegoś takiego jeszcze nie było. Jesteś w stanie poświęcić dłoń dla miliona dolarów? RoboCop: Creating a Legend pobierz Łap dolary uważając na spadające ostrze gilotyny. Dym pobierz Sterowanie. Milioner bez ręki gry Siostra Mary pobierz Gry Online Codziennie. Co jesteś w stanie poświęcić dla miliona dolarów? Może rękę? Jeśli tak, to sprawdź się w grze o milion łap banknoty uważając na spadające ostrze. Nrw Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony. Domeny internetowetys. Serwery wirtualnetys. Sklepy internetowetys. Działamy niezawodnie odlat. Dołącz domln użytkowników ! Od zera do milionera, czyli… Wejdź zobacz moją wędrówkę od zera do milionera. motywuj się do działania razem ze mną, podejmuj wyzwania, osiągaj cele, rozwijaj się!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.