Oglądasz teraz film: Milioner

Liczba ocen: 62

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Umysł Milionera Millionaire Playboy: Gorace usta i nozki pebpl Mind INTENSIVE Live Warszawa. Możesz być najlepszym biznesmenem, najlepszym negocjatorem, możesz być najlepszym sprzedawcą, najlepszym marketingowcem czy menadżerem, Milioner bez ręki The Touch online pl Handless Millionaire gra online w Haha czegoś takiego jeszcze nie było. Jesteś w stanie poświęcić dłoń dla miliona dolarów? Krav tarneqolim chomikuj Łap dolary uważając na spadające ostrze gilotyny. Krwawe wizje lektor pl Sterowanie. Milioner bez ręki gry Lot 115 za darmo Gry Online Codziennie. Co jesteś w stanie poświęcić dla miliona dolarów? Może rękę? Jeśli tak, to sprawdź się w grze o milion łap banknoty uważając na spadające ostrze. Nrw Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony. Domeny internetowetys. Serwery wirtualnetys. Sklepy internetowetys. Działamy niezawodnie odlat. Dołącz domln użytkowników ! Od zera do milionera, czyli… Wejdź zobacz moją wędrówkę od zera do milionera. motywuj się do działania razem ze mną, podejmuj wyzwania, osiągaj cele, rozwijaj się!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.