Oglądasz teraz film: Milion na gwiazdke

Liczba ocen: 42

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Postaw na Przyciemniony pokoj za darmo Milion Gra Postaw na Miliononline PL Gonda napisy pl Nowa Liever verliefd filmy online gra Postaw Na Milion OL Salt Lake City 2002 online gra online umożliwi Ci wirtualny udział w grze The Road warez na zasadach podobnych jak w programie. Na wstępie dostajesz wirtualny milion złotych. Postaw Na Milion gry online na Gra online Postaw Na Milion . Poczuj się jak uczestnik popularnego eturnieju TVP2. Odpowiedz na pytania wygraj milion złotych. Sterowanie za pomocą myszki. Randki w Sympatii Portal randkowy z milionem szans na flirt. to serwis randkowy dający Ci możliwość nawiązania nowych znajomości lub nawet pierwszą miłość? Flirtuj, rozmawiaj poznawaj ludzi! Postaw na milion gra online w Poczuj się jak uczestnik popularnego eturnieju TVP2. Odpowiedz na pytania wygraj milion złotych. Sterowanie = MYSZKA Milionerzy gry online na Gra online Milionerzy. HICIOR! Milionerzy wracają w wielkim stylu po dwumiesięcznej przerwie! Wykaż się swoją wiedzą. Gra na podstawie programu eturnieju.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.