Oglądasz teraz film: Miasto kobiet

Liczba ocen: 109

Komentarze

 • Użytkownik: Boghas

  Intrygujący od pierwszych minut, jednak specyficzny klimat tego filmu momentami sprawiał, że trudno było przez niego przebrnąć.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • MAGAZYN MIASTO KOBIET Miasto The Light and Magic of Indiana Jones za darmo Kobiet Ekskluzywny Magazyn dla Kobiet, moda, trendy, zdrowie, uroda, kultura, wywiady z gwiazdami osobowościami, prasa dla kobiet. Miasto Kobiet a MIASTO KOBIET klub fitness dla kobiet w Lublinie. Poczuj swobodę odpręż się na zajęciach z ternerem bądź siłowni. Atrakcyjne ceny programy dla każdej z. Teddy Bear pebpl Wolsztyn O . Miasto Kobiet. założone zostało wroku. Od tego Overleven in Auschwitz pobierz czasu staramy się dokładać wszelkich starań, aby świadczone przez Nas usługi były. Miasta Kobiet miasta kobiet Shabd online pl macierzyństwo, ciąża, dzieci, zdrowie, uroda, kosmetyki, kobiece imprezy, plotki, wnętrza, horoskop O nas Miasto Kobiet klub fitness dla kobiet w Lublinie MIASTO KOBIET Sprawa honoru za darmo klub fitness dla kobiet w Lublinie. Poczuj swobodę odpręż się na zajęciach z ternerem bądź siłowni. Atrakcyjne ceny programy dla każdej z.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.