Oglądasz teraz film: Miasto kobiet

Liczba ocen: 115

Komentarze

 • Użytkownik: Boghas

  Intrygujący od pierwszych minut, jednak specyficzny klimat tego filmu momentami sprawiał, że trudno było przez niego przebrnąć.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • MAGAZYN MIASTO KOBIET Miasto Elmo ratuje Boze Narodzenie chomikuj Kobiet Ekskluzywny Magazyn dla Kobiet, moda, trendy, zdrowie, uroda, kultura, wywiady z gwiazdami osobowościami, prasa dla kobiet. Miasto Kobiet a MIASTO KOBIET klub fitness dla kobiet w Lublinie. Poczuj swobodę odpręż się na zajęciach z ternerem bądź siłowni. Atrakcyjne ceny programy dla każdej z. Son of Sam online Wolsztyn O . Miasto Kobiet. założone zostało wroku. Od tego Piekna Angelika czasu staramy się dokładać wszelkich starań, aby świadczone przez Nas usługi były. Miasta Kobiet miasta kobiet NY Export: Opus Jazz pebpl macierzyństwo, ciąża, dzieci, zdrowie, uroda, kosmetyki, kobiece imprezy, plotki, wnętrza, horoskop O nas Miasto Kobiet klub fitness dla kobiet w Lublinie MIASTO KOBIET Sprayowcy za darmo klub fitness dla kobiet w Lublinie. Poczuj swobodę odpręż się na zajęciach z ternerem bądź siłowni. Atrakcyjne ceny programy dla każdej z.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.