Oglądasz teraz film: Maly

Liczba ocen: 76

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Maly Theatre Moscow Wikipedia, the free encyclopedia Maly Theatre Малый театр, literally Small Theatre as opposed to nearby Bolshoi, or Grand, opera theater is a drama theater in Moscow, Russia. Theodore Maly Wikipedia, the free encyclopedia Theodore Maly–Septemberwas a former Catholic priest and Soviet inligence officer during theand . Niech zyja Antypody online pl He lived illegally in the. Mumble Download Mumble, free download. Mumble 1.2.4 Świetny komunikator głosowy do gier online. Mumble to darmowy komunikator głosowy umożliwiający prowadzenie rozmów przez. Wire wrapping free tutorial by on deviantART Mój pierwszy chyba ostatni tutorial. Długo czekaliście na niego. Przepraszam, ale mam nadzieję że się Wam przyda b&#... Microsoft Flight Download Microsoft Flight, free download. Microsoft Flight Doskonały symulator lotu za darmo!. Microsoft Flight to najnowsza, Samurai Spirits 2: Asura-Zanmaden napisy pl darmowa gra z długiej wspaniałej serii.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.