Oglądasz teraz film: Malena

Liczba ocen: 129

Komentarze

 • Użytkownik: mooonix

  Jak na stary western ma naprawdę "głęboki" scenariusz. Dynamiczna, barwna akcja choć nieco chaotyczna. Momentami widać upływ czasu, ale można przymknąć oko.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gry Gry za darmo, Gry online, Studnia lektor pl Graj na Gry Gry za darmo, Gry online, Graj na . GmbH, since... Eleni Generation Iron filmy online Kolędy polskie Maleńka przyszła. Eleni Kolędy polskie Maleńka przyszła miłość.mp3 + Tekst piosenki Eleni Maleńka Przyszła Miłość r Sciągaj ZA DARMO pliki MP3, Dzwonki. Filmy Online 2012, filmy online z lektorem filmy z napisami. filmy online w ,filmy online dla każdaj bez limitu, Hity Polskie oraz Zagraniczne, Premiery filmowe to wszystko online za Free! Test z języka niemieckiego! Mafia Movie Madness filmy online test zawiera podstawowew. test zawiera podstawowew materiały dla początkujących, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego. Test The Angry Eye lektor pl bezpłatne za darmo komponent na stronę. Nuty Piosenki,Biesiada Galeria misq72 Rushmore online Nuty Piosenki,Biesiada Galeria pliki użytkownika misq72 przechowywane w serwisie Żono , Zyje się raz

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.