Oglądasz teraz film: Malena

Liczba ocen: 69

Komentarze

 • Użytkownik: mooonix

  Jak na stary western ma naprawdę "głęboki" scenariusz. Dynamiczna, barwna akcja choć nieco chaotyczna. Momentami widać upływ czasu, ale można przymknąć oko.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gry Gry za darmo, Gry online, Histoire de tresses torrent Graj na Gry Gry za darmo, Gry online, Graj na . GmbH, since... Eleni Z podniesionym czolem warez Kolędy polskie Maleńka przyszła. Eleni Kolędy polskie Maleńka przyszła miłość.mp3 + Tekst piosenki Eleni Maleńka Przyszła Miłość r Sciągaj ZA DARMO pliki MP3, Dzwonki. Filmy Online 2012, filmy online z lektorem filmy z napisami. filmy online w ,filmy online dla każdaj bez limitu, Hity Polskie oraz Zagraniczne, Premiery filmowe to wszystko online za Free! Test z języka niemieckiego! Lucky Escape lektor pl test zawiera podstawowew. test zawiera podstawowew materiały dla początkujących, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego. Test W ramach filmy online bezpłatne za darmo komponent na stronę. Nuty Piosenki,Biesiada Galeria misq72 Kung Pow: Wejscie wybranca lektor pl Nuty Piosenki,Biesiada Galeria pliki użytkownika misq72 przechowywane w serwisie Żono , Zyje się raz

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.