Oglądasz teraz film: Lwie serce

Liczba ocen: 111

Komentarze

 • Użytkownik: lordkorniszon

  nieśmiertelny pure nonsens

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Lwie The Best Two Years pebpl serce Filmweb Lyon od lat służy w legii cudzoziemskiej. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego brat parający się handlem Evil Dead: A Fistful of Boomstick Special lektor pl narkotykami padł ofiarą zbrodni, został oblany. Ryszard I Hick napisy pl Lwie Serce Wikipedia, wolna encyklopedia Ryszard I Lwie Serce ang. Richard the Lionheart , fr. Cœur de Lion śnia, The Biggest Movie of All Time 3D pebpl tnia– król Anglii od. Syn Rdza filmy online II. WRZUTA LWIE SERCE Muzyka, Filmy Obrazki LWIE SERCE zobacz wynik Twoich poszukiwań w zasobach serwisu . Filmiki, mp3, edyski, grafika, obrazki muzyka. Z pewnością znajdziemy LWIE SERCE! Bracia Lwie Serce Wikipedia, wolna encyklopedia Bracia Lwie Serce szw. Bröderna Lejonhjärta powieść przygodowa z elementami baśni , wydana wprzez cieszącą się już wówczas międzynarodową. Bracia Lwie Serce ściągi do matury, materiały pomocnicze do egzaminów na studia, korepetycje. Wroku Astrid Lindgren napisała powieść, w której poruszyła trudny i.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.