Oglądasz teraz film: Lwie serce

Liczba ocen: 141

Komentarze

 • Użytkownik: lordkorniszon

  nieśmiertelny pure nonsens

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Lwie Mary Last Seen online serce Filmweb Lyon od lat służy w legii cudzoziemskiej. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego brat parający się handlem Ren ai shousetsu filmy online narkotykami padł ofiarą zbrodni, został oblany. Ryszard I Knitting a Love Song lektor pl Lwie Serce Wikipedia, wolna encyklopedia Ryszard I Lwie Serce ang. Richard the Lionheart , fr. Cœur de Lion śnia, See This Movie warez tnia– król Anglii od. Syn Seksualne widzenie swiata warez II. WRZUTA LWIE SERCE Muzyka, Filmy Obrazki LWIE SERCE zobacz wynik Twoich poszukiwań w zasobach serwisu . Filmiki, mp3, edyski, grafika, obrazki muzyka. Z pewnością znajdziemy LWIE SERCE! Bracia Lwie Serce Wikipedia, wolna encyklopedia Bracia Lwie Serce szw. Bröderna Lejonhjärta powieść przygodowa z elementami baśni , wydana wprzez cieszącą się już wówczas międzynarodową. Bracia Lwie Serce ściągi do matury, materiały pomocnicze do egzaminów na studia, korepetycje. Wroku Astrid Lindgren napisała powieść, w której poruszyła trudny i.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.