Oglądasz teraz film: Looper - Petla czasu

Liczba ocen: 131

Komentarze

 • Użytkownik: EncreNoire

  http://garretreza.blogspot.com/2012/11/dwoje-na-drodze.html

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Looper Pętla czasu CANAL+ Film CANAL+ HD oglądaj. science Tengers warez fiction/film Omen rs akcji. W XXI wieku podróże w What Was I Thinking? The Making of The Angry Video Game Nerd chomikuj czasie stały Dream of the Dead: George Romero online się rzeczywistością, jednak władze uświadomiły sobie potencjalne niebezpieczeństwa z nimi. Looper Pętla czasu / Looper W rokupodróże w czasie już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają Slip warez ich w przeszłość. Looper Pętla czasu / Looper online[Napisy PL. W rokupodróże w czasiejuż rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość. Looper Pętla czasu PL video w W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko 500.000 unikalnych osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad... Looper Pętla czasu / PL video w W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko 500.000 unikalnych osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad...

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.