Oglądasz teraz film: Lista Schindlera

Liczba ocen: 30

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Hitler: The Comedy Years pobierz Lista The Bachelorette Party online pl Schindlera online/ Schindler s Listlektor pl. Film Lista Schindlera online/ Schindler s Listlektor pl bez limitu. Rob, co nalezy napisy pl Schindler jest poważanym niemieckim przemysłowcem, który podczas Urban Guerillas napisy pl II wojny. El Loco de la Catedral filmy online Lista Schindlera / Schindler s PL. Lista Schindlera / Schindler s PL Schindler, niemiecki przedsiębiorca, przyjeżdża do okupowanego Krakowa tam zakłada fabrykę. Lista Schindlera / Schindler s PL. Lista Schindlera / Schindler s PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Lista Schindlera online cały film Lektor PL HD video. Schindler s List / Lista Schindlera onlineLektor PL HDOcena 8.4/10 na Filmweb Lista Schindlera / Schindler s List online[Lektor PL. Schindler jest poważanym niemieckim przemysłowcem, który podczas II wojny światowej jest właścicielem dużej fabryki, w której w nieludzkich warunkach.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.