Oglądasz teraz film: Lista Schindlera

Liczba ocen: 84

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polska historia online Lista zycie pisane podroza lektor pl Schindlera online/ Schindler s Listlektor pl. Film Lista Schindlera online/ Schindler s Listlektor pl bez limitu. Suite For Freedom za darmo Schindler jest poważanym niemieckim przemysłowcem, który podczas Moja wielka grecka wycieczka online pl II wojny. Milosc na odleglosc chomikuj Lista Schindlera / Schindler s PL. Lista Schindlera / Schindler s PL Schindler, niemiecki przedsiębiorca, przyjeżdża do okupowanego Krakowa tam zakłada fabrykę. Lista Schindlera / Schindler s PL. Lista Schindlera / Schindler s PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Lista Schindlera online cały film Lektor PL HD video. Schindler s List / Lista Schindlera onlineLektor PL HDOcena 8.4/10 na Filmweb Lista Schindlera / Schindler s List online[Lektor PL. Schindler jest poważanym niemieckim przemysłowcem, który podczas II wojny światowej jest właścicielem dużej fabryki, w której w nieludzkich warunkach.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.