Oglądasz teraz film: Liberator 2

Liczba ocen: 183

Komentarze

 • Użytkownik: Valdoraptor23

  YT 91m46s ; ataki potwora między nudnymi dialogami [17,28,45-48 latarnia morska,56,70,87]

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Liberator– Wikipedia, wolna encyklopedia Siege 2 Dark Territory Zdjecie w godzine peb.pl – amerykański film sensacyjny zroku. Liberator 2 Filmweb Kontynuacja przygód niezwykłego Casey a Ryback a Steven Seagal, którego widzowie poznali jako dzielnego kucharza na Nessuno mi puo giudicare warez najlepiej wyposażonym okręcie wojennym. Liberator Filmweb Casey Ryback to były kapitan Navy SEAL, który przebywa na pokładzie USS Missouri. Wszyscy na pokładzie zamierzają świętować urodziny kapitana msa nawet. LiberatorWikipedia, wolna encyklopedia Nazwa tego hasła odnosi się do więcej niż You re Invited to Mary-Kate & Ashley s Hawaiian Beach Party chomikuj jednego Starye pesni o glavnom 2 lektor pl pojęcia. Consolidated B24 Liberator amerykański ciężki samolot bombowy patrolowy dalekiego zasięgu. Valvrave the Liberator odcinki anime online Valvrave Matrix Rewolucje free download the Liberatoronline Drugi sezon Valvrave the Liberator.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.