Oglądasz teraz film: Lektor

Liczba ocen: 90

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Filmy online, seriale online z lektorem, za darmo. Najlepsze darmowe filmy online Naruta online seriale online, Filmy online, filmy online za darmo, bez limitu, premiery kinowe, komedie, horrory, dla dzieci. Mgła online Cały Film Lektor PL HD video w Mgła / The Mist onlineLektor PL HD Ocena 6/10 Letter to the President lektor pl na Filmweb Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Mumia powraca online cały film Lektor PL Monte Carlo pobierz HD video w. Mumia powraca online / The Mummy Sal filmy online PL HDOcena 6.9/10 na Filmweb klasyka Kino Pecetowiec Darmowe Martin i Orloff pobierz filmy online bez limitu to bardzo ciekawy serwis nowości filmowych gdzie znajdziesz dobre, oraz ciekawe darmowe filmy online np akcji, filmy sf, straszne horrory i.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.