Oglądasz teraz film: Labirynt Fauna

Liczba ocen: 164

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Film Labirynt Fauna VOD 12letnia Ofelia wraz z matką ojczymem wyprowadza Smrod Ciala online pl się do wiejskiego domu. Posiadłość Wernisaz filmy online położona jest w pobliżu Spowiednik torrent starego zrujnowanego labiryntu, który szybko. Film Overdose pobierz Labirynt Fauna, fantasy, dramat, szczypta grozy, męski. Wspaniały film, ofanddur ungi napisy pl a ci co odnajdują w filmie promocję komunizmu powinni pamiętać, że za zbrodnie w Hiszpanii odpowiedzialność ponosi nie tylko prawicowa. Labirynt Fauna lektor pl Filmy avi Lektor Honneyyy. Labirynt Fauna lektor pl Filmy avi Lektor pliki użytkownika Honneyyy przechowywane w serwisie Labirynt Labirynt fauna / Pan s Labyrinth / El Laberinto del fauno. Labirynt fauna / Pan s Labyrinth / El Laberinto del faunoLektor PL Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno. Oglądaj filmy. Jakie chcesz, kiedy chcesz. Za darmo Piosenkarka Lula strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę, który zamierza przejąć władzę na wyspie nękać mieszkańców podrzędną.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.