Oglądasz teraz film: Labirynt Fauna

Liczba ocen: 98

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Labirynt fauna / Pan s Elementary My Dear Viewer lektor pl Labyrinth / El Laberinto del fauno. Labirynt fauna / Pan s Labyrinth / El Laberinto del faunoLektor PL Mała Ofelia przybywa do domu Policjanci i zlodzieje lektor pl nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno. Przerwa techniczna. Labirynt fauna onlineLektor PL video w Labirynt fauna / Laberinto del fauno, El onlineLektor PL Ocena 7,4/10 na filmweb Labirynt fauna 2006 Tylko Całe Filmy . Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno znieść surowość ojczyma. Przez przypadek Ofelia odkrywa w ogrodzie. Labirynt fauna / El Laberinto del fauno Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno znieść surowość ojczyma. Przez przypadek Ofelia odkrywa w ogrodzie.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.