Oglądasz teraz film: Kurczak Maly

Liczba ocen: 57

Komentarze

 • Użytkownik: ZiD0

  Miła komedia na zakończenie dnia. :D

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kurczak Mały gry online na Gra online Kurczak Mały. Pomóż kurczakowi dojść do szkoły. Kurczak mały Thanks to Gravity filmy online Gry zabawy Strona dla. Kurczak mały Kurczak spóźnił się do szkoły, pomóź mu szybko tam dotrzeć.. Kurczak Mały / Chicken PL Filmykino. Kurczak Mały / Chicken PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy scisle tajne: Historia WikiLeaks online premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Bajka Online Kurczak Mały na Bezpłate Bajki Online, Oglądaj za darmo Kurczak Mały .. Keu Namjaui Chak 198Jjeuk online Regulamin / Polityka Prywatności / Ninja Zombies za darmo Kontakt Kinky Kong warez . Online. Piersi Z Kurczaka Forum Piersi Z Kurczaka Moje gotowanie. WITAM!! nie wiem czy juz był taki watek ale z tego co przegladałam to nie widziałam nic o piersiach z kurczaka , znoudziły.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.