Oglądasz teraz film: Kung Fu Panda 2

Liczba ocen: 94

Komentarze

 • Użytkownik: lightdivining

  Let me in Pike , Im hungry ;))

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • KUNG FU PANDA download POBIERZ ZA DARMO. Pobierz Kung Fu Panda LEGALNIE ZA DARMOszybkie pobieranie z ściągnij teraz! Kung Fu Panda gry Kung Fu Panda Tri bogatyrya i Shamakhanskaya tsaritsa filmy online powraca Surogaci filmy online w wielkim stylu. Teraz Ty jesteś Kung Fu Pandą musisz pokonać wyznaczonych przeciwników, aby zostać mistrzem Chin. Wykaż się... Kung Fu Panda IMDb Directed by Mark Osborne, John Karaoke Shreka z Bagien warez Stevenson. h Jack Black, Ian , Angelina Jolie, Dustin Hoffman. In the Valley of Peace, Po the Panda finds himself chosen as. Kung Fu Panda KOLOROWANKI bajkowe Kolorowanki_ Kung Fu Panda KOLOROWANKI bajkowe pliki użytkownika Kolorowanki_ przechowywane w serwisie kolorowanki kun fu , Kung Fu Panda. Kung Fu Panda 2Dubbing PL Filmy online. Kung Fu Panda 2Dubbing PL Komedia twórców hitów “Shrek”, “Madagaskar” “Kung Fu Panda”. Spełniły się marzenia Po Syndrom wenecki lektor pl jest on teraz Smoczym.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.