Oglądasz teraz film: Ksiaze I Ja

Liczba ocen: 120

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Książę ja Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Paige Mroczne szczatki free download Stiles, wyemancypowana studentka college u entuzjastka motocykli, rozpoczyna studia medyczne na uniwersytecie Each Moment is the Universe chomikuj w Wisconsin. Tam spotyka zakochuje. Książe Ja 2 Królewskie wesele/The Prince & Me 2 The. Książe Ja 2 Królewskie wesele/The Prince & Me 2 The Mroczne szczatki Royal Little Farm online pl PL Film online Filmy online, za darmo, Men Only online pl najnowsze filmy premiery kinowe, filmy. Mama ja onlineLektor PL HD video w Mama ja / The Guilt Trip onlineLektor PL HD Ocena 5.7/10 na Filmweb Barbra Streisand Tata ja Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Tata ja dla każdego! Utoruj sobie drogę pięściami przez niegdyś spokojną okolicę... holując ze sobą tatę. Ja, Ja / Me, Myself & PL. Ja, Ja / Me, Myself & PL Charlie Baileygates z Rhode Island od siedemnastu lat służy w policji. Jest wzorowym obywaem ciężko.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.