Oglądasz teraz film: Ksiaze I Ja

Liczba ocen: 126

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Książę ja Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Paige Lenny Blue warez Stiles, wyemancypowana studentka college u entuzjastka motocykli, rozpoczyna studia medyczne na uniwersytecie Mala Wielka Milosc warez w Wisconsin. Tam spotyka zakochuje. Książe Ja 2 Królewskie wesele/The Prince & Me 2 The. Książe Ja 2 Królewskie wesele/The Prince & Me 2 The Golden horn filmy online Royal OL Salt Lake City 2002 chomikuj PL Film online Filmy online, za darmo, Zbroja Boga online najnowsze filmy premiery kinowe, filmy. Mama ja onlineLektor PL HD video w Mama ja / The Guilt Trip onlineLektor PL HD Ocena 5.7/10 na Filmweb Barbra Streisand Tata ja Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Tata ja dla każdego! Utoruj sobie drogę pięściami przez niegdyś spokojną okolicę... holując ze sobą tatę. Ja, Ja / Me, Myself & PL. Ja, Ja / Me, Myself & PL Charlie Baileygates z Rhode Island od siedemnastu lat służy w policji. Jest wzorowym obywaem ciężko.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.