Oglądasz teraz film: Krwawy sport

Liczba ocen: 178

Komentarze

 • Użytkownik: SirUrias

  8,5. ogromnie wzruszający. taniec butoh i góra Fuji<3

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Krwawy sport / PL . Krwawy sport / PL Frank Dux jako chłopiec razem z kolegami włamał się do domu mistrza karate Tanaki, aby ukraść dwa samurajskie miecze. Krwawy sportonline[Lektor Reset pebpl PL] href="/film/"> src="/okladki/920adeaed92180daab_" title. Filmy online, Klatwa Tutenchamona online pl darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Krwawa masakra The Zmartwychwstanie dziewczynki z zapalkami online pl Visitor Massacre gra online w Krwawa masakra na polu namiotowym! Jesteś przybyszem z kosmosu, zjadaj stworzenia swojej wielkości siej ogromne spustoszenie. Sterowanie = STRZAŁKI Zjadanie = SPACJA Krwawe Zwierzątka gra online w To co lubicie najbardziej! Nieco sadystyczna zręcznościówka ze zwierzątkami w roli głównej. Pomóż leśnej gromadce stworków wydostać Toruso online się z niebezpiecznej.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.