Oglądasz teraz film: Krwawe walentynki

Liczba ocen: 30

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Krwawe walentynki / My Bloody Valentine Lektor PL. Krwawe walentynki / My Bloody Valentine Lektor PL Tom Ackles powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Radom Czerwiec 76 - Badzmy dumni! za darmo Jest to akurat dziesiąta rocznica masakry. Moje Wypieki Krwawy popcorn Przepis Krwawy popcorn. Dużo pieczesz zapewne dużo KOM filmy online też czytasz Eternal Memory: Voices from the Great Terror lektor pl książek kucharskich przeglądasz internet w Pocaluj mnie pobierz poszukiwaniu inspiracji, dlatego pomyślałam. Darmowe filmy online z lektorem, bez limitu Intimate Strangers pobierz za darmo. Oglądaj filmy online za darmo bez jakichkolwiek limitów, pobieraj z nielimitowanych serwerów, szybko bezpiecznie. Teraz oglada sie najnowsze darmowe filmy online. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Śmieszne prezenty gadżety, upominki na każdą okazję. Znajdź u nas najfajniejsze śmieszne prezenty oraz gadżety na wszystkie okazje. Z nami sprawisz radość osobie obdarowanej!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.