Oglądasz teraz film: Krolestwo Niebieskie

Liczba ocen: 199

Komentarze

 • Użytkownik: MarchHare

  Trochę gubią się w dyplomatycznych niuansach, nierówny poziom.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Królestwo niebieskie onlineLektor PL video w Królestwo niebieskie / Kingdom of Heaven onlineLektor PLOcena 7.1/10 na Filmweb Królestwo niebieskie film– Wikipedia, wolna. Królestwo niebieskie amerykański Gry uliczne warez dramat historyczny zroku w reżyserii Ridley Scotta. W roli głównej Orlando Bloom. Przypowieści Przypowieści o Królestwie Niebieskim Przypowieść o kąkolu mt 13,31 jezus głosi, Gae oi neckdae sa yiyi chigan online pl królestwo niebieskie Life Isn t All Ha Ha Hee Hee pobierz podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa cały Document 2002 chomikuj film lektor Ta jedyna filmy online pl W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko 500.000 unikalnych osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad... Zakazane królestwo / Forbidden PL. Zakazane królestwo / Forbidden PL, Napisy PL Inspirowany chińską legendą scenariusz obrazu autorstwa Johna Fusco opowiada historię.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.