Oglądasz teraz film: Krolestwo Niebieskie

Liczba ocen: 182

Komentarze

 • Użytkownik: MarchHare

  Trochę gubią się w dyplomatycznych niuansach, nierówny poziom.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Królestwo niebieskie onlineLektor PL video w Królestwo niebieskie / Kingdom of Heaven onlineLektor PLOcena 7.1/10 na Filmweb Królestwo niebieskie film– Wikipedia, wolna. Królestwo niebieskie amerykański Discovering Treasure: The Story of The Treasure of the Sierra Madre pebpl dramat historyczny zroku w reżyserii Ridley Scotta. W roli głównej Orlando Bloom. Przypowieści Przypowieści o Królestwie Niebieskim Przypowieść o kąkolu mt 13,31 jezus głosi, Hellraiser III: Pieklo na ziemi filmy online królestwo niebieskie Straszny hiszpanski film rs podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa cały Me & You, Us, Forever torrent film lektor Krotki film o malzenstwie online pl pl W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko 500.000 unikalnych osób, które wygenerowały przez cały dzień ponad... Zakazane królestwo / Forbidden PL. Zakazane królestwo / Forbidden PL, Napisy PL Inspirowany chińską legendą scenariusz obrazu autorstwa Johna Fusco opowiada historię.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.