Oglądasz teraz film: Krolestwo Niebieskie

Liczba ocen: 70

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Królestwo niebieskie film– Wikipedia, wolna. Królestwo niebieskie amerykański dramat historyczny zroku w reżyserii Ridley Scotta. W roli głównej Orlando Bloom. Królestwo niebieskie onlineLektor PL video w Królestwo niebieskie / Kingdom of Heaven onlineLektor PLOcena 7.1/10 na Filmweb Królestwo niebieskie Filmy Online Sekrety faraonow pebpl Akcja filmu toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Po stracie żony syna, kowal Balian Orlando Bloom traci także wiarę w Boga. Jego życie zmieniają jednak od... Tajemnica Zielonego Królestwa / Epiconline dubbing pl. Cały film online Tajemnica Zielonego Królestwa / Miami Ninja online Epicz polskimi dubbingiem pl bez limitu czasowego rejestracji, całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć. Królestwo niebieskie / Kingdom of PL. Rivers Wash Over Me pebpl Królestwo niebieskie / Kingdom of PL Akcja filmu toczy się w czasach wypraw Ide przez ten swiat - a ze mna moje piosenki. Maria Koterbska za darmo krzyżowych. Tylko czlowiek za darmo Po stracie żony syna, kowal Balian Orlando Bloom.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.