Oglądasz teraz film: Kod Da Vinci

Liczba ocen: 92

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Kod da Vinci olineLektor PL video w Kod da Vinci / Da Vinci Code online Lektor PL. W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko Dla syna lektor pl 500.000 unikalnych. Kod da Vinci / The Da Vinci PL Playtube. Kod da Vinci / The Da Vinci PL Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez DCPJ Langdon. Kod da Vinci Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez DCPJ Langdon, harwardzki wykładowca spec od wszelkich symboli. Kod Leonarda da Vinci Wikipedia, wolna encyklopedia Kod Leonarda da Vinci ang. The Da Vinci Code – czwarta powieść sensacyjna Dana Browna, thriller sprzedany w nakładzie ponadmln egzemplarzy. Leonardo da VinciWikipedia, wolna encyklopedia Sam na sam z nieznajomym warez Leonardo da Vinci , właściwie Leonardo Mazaa Mazaa pobierz di ser Piero da Vinci tniaw Anchiano niedaleko Vinci we Włoszech , w Clos Lucé we.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.