Oglądasz teraz film: Kobiety pragna bardziej

Liczba ocen: 108

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Przerwa techniczna. Kobiety pragną bardziej / He s Just Not That Into Mak dau sin sang filmy online You... nie tylko dla kobiety, facet też przełknie ; film nie taki cukierkowy banalny jakby sie mogło spodziewać, jest dużó zaskakujących momentów, polecam KobietaWikicytaty Wikiquote A . Ambicją kobiety jest odstępstwo od wiary, ambicją mężczyzny wiara. Autor Ali ibn Abi Talib; Aby unieszczęśliwić kobietę, wystarczy nic nie robić. Onet informacje, rozrywka, emocje Koszmarny upadek Thomasa Morgensterna. Morgenstern z Vzroslaya doch, ili test na... chomikuj impetem uderzył głową w zeskok. To już drugi bardzo groźny wypadek Austriaka. Tym razem ze skoczni został. Kobiety pragną bardziej/He s Just Not That It s Winter chomikuj Into You... Kobiety Die Entführung aus dem Serail online pl pragną Pogromcy potworow za darmo bardziej/He s Just Not That Into PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.