Oglądasz teraz film: Kobiety pragna bardziej

Liczba ocen: 93

Komentarze

  • Użytkownik: koemata

    Gdy by nie słaba końcówka byla by mocna 7.

  • Dodaj komentarz

    Proszę wpisać treść komentarza

    Nazwa Użytkownika:

    Treść komentarza:


    Komentarze z facebooka


    • Teresa Michalik
      Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
    • Jola Starska
      mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
      • Anna Poranna
        TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
    • Karolina Mateńska
      Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
    • Alicja Gębosz
      Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
    • Sorority Sister Slaughter online Kobiety pragną Stich! Misja filmy online bardziej/He s Just Not That Into You... Kobiety pragną bardziej/He s Just Not Transformers 3 online pl That Into PL Film online Madagaskar 3 Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery Mamotte agetai online pl kinowe, filmy przez internet. Onet informacje, rozrywka, emocje Koszmarny upadek Thomasa Morgensterna. Morgenstern z impetem uderzył głową w zeskok. To już drugi bardzo groźny wypadek Austriaka. Tym razem ze skoczni został. Czego pragnie dziewczyna PL cały film. Daphne przeprowadza się do Londynu do swojego ojca, który lata temu porzucił jej matkę. Prosta dziewczyna musi przyzwyczaić się do sztywnych zasad panujących. Filmy online Seriale online HD Bez limitów Najlepsze filmy online oraz seriale online oglądaj u nas za darmo. Wiemy, że lubicie jakość HD to nie problem. Szybko wygodnie na . Filmy Online 2012, filmy online z lektorem filmy z napisami. filmy online w ,filmy online dla każdaj bez limitu, Hity Polskie oraz Zagraniczne, Premiery filmowe to wszystko online za Free!

    Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.