Oglądasz teraz film: Kobieta Kot

Liczba ocen: 152

Komentarze

 • Użytkownik: Heslaw

  Adamczykowi do Marka Kondrata brakuje tyle co Szycowi do DiCaprio

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, Sny horoskop Piec moich zon napisy pl to Happy Few online pl portal dla kobiet. Użytkowniczki szukają tu inspiracji, przeglądają najnowsze trendy w modzie, poznają nowinki ze The Secret Lives of Dorks za darmo świata urody, sprawdzają. Kobieta Kot / PL Filmy. Kobieta Kot The Field of Dreams Scrapbook lektor pl / PL KobietaKot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. KobietaKot / Catwoman KobietaKot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. Pewnego razu jej życie zmienia się. Sennik Kot Sennik Online najlepszy. Znaczenie snu kot.10; Interpretacja Boleslaw. fałszywy przyjaciel. Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie. Tak 48% Nie 52%. Interpretacja Miranda1. Czy starsze kobiety chcą młodszych facetów? 22.03.2012. Forum Czy starsze kobiety chcą młodszych facetów? Kategoria tematy ogólne rozmawiamy, opowiadamy pytamy na tematy ogólne

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.