Oglądasz teraz film: Kobieta Kot

Liczba ocen: 20

Komentarze

 • Użytkownik: Heslaw

  Adamczykowi do Marka Kondrata brakuje tyle co Szycowi do DiCaprio

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, Kosciol na Gorze Syjon za darmo horoskop Perfect Is the Enemy of Good napisy pl to Zbrodnie umyslu online pl portal dla kobiet. Użytkowniczki szukają tu inspiracji, przeglądają najnowsze trendy w modzie, poznają nowinki ze Exercice de double pensée online świata urody, sprawdzają. Kobieta Kot / PL Filmy. Kobieta Kot Z milosci do Olivii online pl / PL KobietaKot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. KobietaKot / Catwoman KobietaKot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. Pewnego razu jej życie zmienia się. Sennik Kot Sennik Online najlepszy. Znaczenie snu kot.10; Interpretacja Boleslaw. fałszywy przyjaciel. Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie. Tak 48% Nie 52%. Interpretacja Miranda1. Czy starsze kobiety chcą młodszych facetów? 22.03.2012. Forum Czy starsze kobiety chcą młodszych facetów? Kategoria tematy ogólne rozmawiamy, opowiadamy pytamy na tematy ogólne

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.