Oglądasz teraz film: Kevin sam w Nowym Jorku

Liczba ocen: 200

Komentarze

 • Użytkownik: ImDesigner

  Absolutnie wybitna i wstrząsająca kreacja Downeya Jr w nieco słabszym filmie amerykańskiego Offu. Na plus świetnie uchwycony klimat klubów lat 80 w USA.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kevin sam w Nowym JorkuWikipedia, wolna encyklopedia Kevin sam Oskarzony napisy pl w Nowym Jorku ang. Home Alone 2 Lost in New York amerykański film fabularny zroku Legenda Johnny ego Lingo za darmo w reżyserii Chrisa Columbusa Quo Vadis filmy online . Macaulay Culkin za rolę. Kevin sam w Nowym Jorku Filmweb Zrealizowany wroku „Kevin sam w domu” stał się ikoną kina familijnego. Przy drodze chomikuj Ogromny sukces kasowy spowodował zapotrzebowanie na kontynuację losów Kevina. Polsat Nasze programy With or Without You filmy online Kevin sam w Nowym Jorku Kontynuacja opowieści znanej z filmu „Kevin sam w domu”. Zbliża się kolejne Boże Narodzenie rodzina ów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają. Kevin sam w Nowym Jorku Film Serwis Onet Film to. Popularne w Onecie . Zima w USA. Zamarzł wodospad Niagara; Przejmująca kampania z Nowej Zelandii; Gigantyczna eksplozja na Słońcu. Skutki odczujemy na Ziemi Kevin Sam w Nowym Jorku cz.5 Dailymotion Wideo Kevin Sam w Nowym Jorku CZĘŚĆ 6 //video/xhfkevinsamwnowymjorkuczshortfilms

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.