Oglądasz teraz film: Kevin sam w Nowym Jorku

Liczba ocen: 163

Komentarze

 • Użytkownik: stansky

  Dwa na dziesięć bez oglądania xD Serio nie oglądałem tego. Początek był tak głupi, że tyle daje xD

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kevin sam w Nowym Jorku Wikipedia, wolna encyklopedia Kevin sam w Nowym Jorku ang. Home Alone 2 Lost in New York amerykański film fabularny zroku Odd Sock online w reżyserii Chrisa Columbusa . Macaulay Culkin za rolę. Kevin sam w Nowym Jorku Filmweb Zrealizowany wroku „Kevin sam w domu” stał Do vidjenja, kako ste? online pl się ikoną kina familijnego. Ogromny sukces Sushi in Suhl lektor pl kasowy Obcy Kontra Predator online pl spowodował zapotrzebowanie na kontynuację losów Kevina. Polsat Nasze Mr. Stitch za darmo programy Kevin sam w Nowym Jorku Kontynuacja opowieści znanej z filmu „Kevin sam w domu”. Zbliża się kolejne Boże Narodzenie rodzina ów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają. Kevin sam w Nowym Jorku Film Serwis Onet Film to. Popularne w Onecie . Zima w USA. Zamarzł wodospad Niagara; Przejmująca kampania z Nowej Zelandii; Gigantyczna eksplozja na Słońcu. Skutki odczujemy na Ziemi Kevin sam w Nowym Jorku PL cały film. Kevin przypadkowo trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka złodziei, którzy chcieli kiedyś obrabować jego dom.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.