Oglądasz teraz film: Kevin sam w Nowym Jorku

Liczba ocen: 137

Komentarze

 • Użytkownik: mim1312

  całkiem całkiem,naciągnę do 6-stki.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Kevin sam w Nowym San Lazaro lektor pl Jorku Filmweb Zrealizowany wroku „Kevin sam w domu” stał się ikoną kina familijnego. Ogromny sukces kasowy spowodował Telo bez duse chomikuj zapotrzebowanie na Homeless in America chomikuj kontynuację losów Kevina. Kevin Sam W Domu Nowym Jorku Filmy Lektor AVI gillek15. Kevin Sam W Domu Nowym Jorku Filmy Lektor AVI pliki użytkownika gillek15 przechowywane w serwisie Wymyk pobierz Kevin Sam W Domu.[Home Alone].1990. Kevin sam w Nowym Jorku Wikipedia, wolna encyklopedia Kevin sam w Nowym Jorku ang. Home Alone 2 Lost in New York Wojna pani Caldicot online pl amerykański film fabularny zroku w reżyserii Chrisa Columbusa . Macaulay Culkin za rolę. Kevin sam w Nowym Jorku PL cały film. Kevin przypadkowo trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka złodziei, którzy chcieli kiedyś obrabować jego dom. Kevin sam w Nowym Jorku[Lektor PL] Kevin znowu daje się we znaki tym razem mieszkańcom Nowego Jorku. z odpowiednią ilością gotówki kart kredytowych, zamienia metropolię w swój.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.