Oglądasz teraz film: Kawa i papierosy II

Liczba ocen: 70

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polska świat wiadomości informacje. Serwisy lokalne wmiastach. Serwisy Smierc na zywo online tematyczne sport, rozrywka, Milae warez zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze, biznes, film, muzyka, motoryzacja, radio. Blog drobno mielony Za chwilę Boże Narodzenie. Niezależnie od kwestii religijnych nastawienia do tradycji, każdy jakoś te święta obchodzi. Większość ludzi nawet kupuje sobie. Szlachetna biżuteria akcesoria Prezenty od Project: Alpha filmy online serca podaruj elegancką biżuterię złotą srebrną, wysadzaną perłami połyskującymi kamieniami, jak modne akcesoria. Poparzeni Kawą Trzy Byłaś dla mnie wszystkim. Poparzeni Kawą Trzy Byłaś dla mnie wszystkim. [OFICJALNE WIDEO].flv pD Sciągaj ZA DARMO pliki MP3, Dzwonki, edyski, Filmy, Torrenty Teksty piosenek ze. Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.