Oglądasz teraz film: John Tucker Musi Odejsc

Liczba ocen: 107

Komentarze

 • Użytkownik: VatzlavB

  Całkiem dobre anime , ale pod koniec już nieco nużące. Mimo wszystko polecam , bo momentami jest naprawdę śmiesznie.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • John Tucker musi odejść Filmweb Trzy dziewczyny ze szkoły średniej Heather, Carrie Beth nie mające dotąd ze sobą nic wspólnego, zbiegiem okoliczności odnajdują w sobie sojuszniczki. Mimo. John Podwodna misja pobierz Tucker The 60s online pl musi odejść / John Tucker Must . John Tucker musi odejść / John Tucker Must Miss Agent online pl pl Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że wszystkie zostały porzucone przez tego samego. Film John Tucker musi odejść / John Tucker Must Die... Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że Drobne wpadki pebpl wszystkie zostały porzucone przez tego samego chłopaka łączą swe siły, by się na nim zemścić. W rolach. John Tucker musi I Demoni di San Pietroburgo online odejść Akcja filmu rozgrywa się w szkole średniej. John Tucker to przystojny kapitan drużyny koszykówki. Trzy dziewczyny Carrie mająca zadatki na dziennikarkę. Przerwa techniczna.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.