Oglądasz teraz film: John Tucker Musi Odejsc

Liczba ocen: 26

Komentarze

 • Użytkownik: VatzlavB

  Całkiem dobre anime , ale pod koniec już nieco nużące. Mimo wszystko polecam , bo momentami jest naprawdę śmiesznie.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • John Tucker musi odejść Filmweb Trzy dziewczyny ze szkoły średniej Heather, Carrie Beth nie mające dotąd ze sobą nic wspólnego, zbiegiem okoliczności odnajdują w sobie sojuszniczki. Mimo. John Marvel Zombies: The Movie lektor pl Tucker Paco za darmo musi odejść / John Tucker Must . John Tucker musi odejść / John Tucker Must The Anniversary at Shallow Creek lektor pl pl Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że wszystkie zostały porzucone przez tego samego. Film John Tucker musi odejść / John Tucker Must Die... Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że Three Lives of Karen lektor pl wszystkie zostały porzucone przez tego samego chłopaka łączą swe siły, by się na nim zemścić. W rolach. John Tucker musi Making Eastbound & Down online pl odejść Akcja filmu rozgrywa się w szkole średniej. John Tucker to przystojny kapitan drużyny koszykówki. Trzy dziewczyny Carrie mająca zadatki na dziennikarkę. Przerwa techniczna.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.