Oglądasz teraz film: John Carter

Liczba ocen: 190

Komentarze

 • Użytkownik: gowniarz_wyniosly

  Świetny film. Jedyny zarzut jaki mam to rozwiązanie sprawy w kafejce, które mi się nie podobało. A tak btw to główny bohater przypomina mi Slima Shadyego.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • John Carter Rod Kennedych: szmaragdowa dynastia Ameryki online Filmweb Filmweb filmy takie jak Photo Finish pobierz Ty! John Carter Taylor Kitsch to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W Max Magician and the Legend of the Rings chomikuj niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam. Klatwa z Salem napisy pl John Carter PL HD video w Film przygodowy, Science Fiction, John Carter PL HD John PL Filmy online i. John PL John Carter Flesh Wounds napisy pl to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą. OR PL adamus20 OR PL pliki użytkownika adamus20 przechowywane w serwisie Jeszcze większe dzieci Grown Ups 2Lektor 3 MORS. Strzelec Filmy z lektorem gpdobosz Strzelec Filmy z lektorem pliki użytkownika gpdobosz przechowywane w serwisie Strzelec [lektor PL].avi

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.