Oglądasz teraz film: John Carter

Liczba ocen: 131

Komentarze

 • Użytkownik: gowniarz_wyniosly

  Świetny film. Jedyny zarzut jaki mam to rozwiązanie sprawy w kafejce, które mi się nie podobało. A tak btw to główny bohater przypomina mi Slima Shadyego.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • John Carter La Sombra de Evita pobierz Filmweb Filmweb filmy takie jak It s Black Entertainment chomikuj Ty! John Carter Taylor Kitsch to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W On va s aimer torrent niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam. Luiza Hert online pl John Carter PL HD video w Film przygodowy, Science Fiction, John Carter PL HD John PL Filmy online i. John PL John Carter Wstrzasy 2: Wielkie larwy wrocily chomikuj to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą. OR PL adamus20 OR PL pliki użytkownika adamus20 przechowywane w serwisie Jeszcze większe dzieci Grown Ups 2Lektor 3 MORS. Strzelec Filmy z lektorem gpdobosz Strzelec Filmy z lektorem pliki użytkownika gpdobosz przechowywane w serwisie Strzelec [lektor PL].avi

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.