Oglądasz teraz film: Jazon i Argonauci

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Jazon mitologia Wikipedia, wolna encyklopedia Dzieci Wehrmachtu napisy pl Jazon gr Ἰάσων Iásōn, Fifty Pills lektor pl łac. Iason w mitologii greckiej Hoodoo for Voodoo filmy online Argonauta , heros , syn Ajzona króla Jolkos w Tesalii Trudna milosc pobierz . Spis treściMłodość Jazona... Argonauci Wikipedia, wolna encyklopedia Argonauci gr. . Ἀργοναῦται Argonautai , ‘żeglarze na Argo ’, . Ἀργοναύτης Luiza Hert filmy online Argonaútēs , łac. Argonautae w mitologii. Argonauti Wikipedija Argonauti starogrčki Αργοναύται, družba heroja iz grčke mitologije koji su u godinama što su prethodile Trojanskom ratu pratili Jazona u Kolhidu. Wyprawa Argonautów Jazon ku podziwie wszystkich zebranych wywiązał się z wyznaczonych zadań. Okazało się ,że pomagała mu Medea, córka Ajetesa, która zakochała się w Jazonie . Najważniejsze mity bogowie. ORFEUSZ I EURYDYKA On był synem muzy Kaliope króla Tracji tak pięknie potrafił grać na lutni że wszystko co żyło zbierało się wokół by go słuchać Ona...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.