Oglądasz teraz film: Jasne Blekitne Okna

Liczba ocen: 113

Komentarze

 • Użytkownik: Szarobure

  to jest film nr 3 o robieniu filmu nr 2 o bohaterach filmu nr 1. nikt nigdy nie zrobil dobitniejszej metafikcji filmowej. amen.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Jasne błękitne okna Donju online Filmweb Filmweb filmy takie. Kawka podczas imprezy odbiera Saga "Zmierzch": Przed switem Czesc 2 . Nie wie Georg za darmo jeszcze, że zmieni on jej życie. Krótka, ale pełna ciepła rozmowa z przyjaciółką z dzieciństwa. Jasne blekitne okna IMDb Directed by Boguslaw Linda. h Malibu - atak rekinow online Kawka, Brodzik, Je regle mon pas sur le pas de mon pere pobierz Braciak, Trela. jasne blekitne okna trailer Trailer nowego filmu. Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome to add Wojnarowski s video to your. Jasne Błękitne Okna urywki dramatu Lindy Jasne Błętkitne Okna Błękitny zamek Lucy Maud Montgomery Lubimy Czytać Valancy Striling ma ciężki los. W wieku dwudziestu dziewięciu lat ciągle mieszka z matką ciotką, które traktują jak dziecko. Reszta krewnych dokucza jej.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.