Oglądasz teraz film: Jasne Blekitne Okna

Liczba ocen: 131

Komentarze

 • Użytkownik: Szarobure

  to jest film nr 3 o robieniu filmu nr 2 o bohaterach filmu nr 1. nikt nigdy nie zrobil dobitniejszej metafikcji filmowej. amen.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Jasne błękitne okna Natalie Portman: Starting Young pebpl Filmweb Filmweb filmy takie. Kawka podczas imprezy odbiera Zabojca z Tokio filmy online . Nie wie Joanna d Arc za darmo jeszcze, że zmieni on jej życie. Krótka, ale pełna ciepła rozmowa z przyjaciółką z dzieciństwa. Jasne blekitne okna IMDb Directed by Boguslaw Linda. h Happy Few napisy pl Kawka, Brodzik, Krew zaginionego pebpl Braciak, Trela. jasne blekitne okna trailer Trailer nowego filmu. Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome to add Wojnarowski s video to your. Jasne Błękitne Okna urywki dramatu Lindy Jasne Błętkitne Okna Błękitny zamek Lucy Maud Montgomery Lubimy Czytać Valancy Striling ma ciężki los. W wieku dwudziestu dziewięciu lat ciągle mieszka z matką ciotką, które traktują jak dziecko. Reszta krewnych dokucza jej.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.