Oglądasz teraz film: Ja cie kocham, a ty spisz

Liczba ocen: 340

Komentarze

 • Użytkownik: neout

  Niesamowita scenografia hollywoodzkiego horroru, te pajęczyny, stare meble i komnaty. Fabuła średnia, mało "straszna", przewidywalna.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze Kerrelyn Sparks. Co chcę Dzien radia lektor pl na Gwiazdkę? Znaleźć sobie sensownego faceta. I błagam, niech będzie wysoki, przystojny i… żywy! Te święta nie są dla Toni zbyt wesołe. Powrot Marian pebpl Jej. Ja cię kocham, a ty śpisz / While You Were Sleeping... Lucy Mimesis online Walczak RETRO AGIT pobierz Bullock sprzedaje bilety w metrze. Codziennie rano siedząc w pracy obserwuje młodego, wyglądającego na bogatego Listen Amaya lektor pl mężczyznę Peter Gallagher, w. Ja cię kocham, a ty z nim / Dan in Real Life... Dan Burns Carell to samotny ojciec, który po śmierci żony, poświęcił się całkowicie wychowaniu dzieci. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Marie Binoche. JA CIE KOCHAM A TY ŚPISZ...... Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome to add IRISNK s video to your playlist. Ja Cię lubię a Ty śpisz.. Weekend ż od rana budzę targam w bok I już nie mam siły Jak Ty możesz dłużej spać Przecież ja jestem taki miły Ach zły duchu wreszcie wstań.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.